Většina ryb vidí barevně. Rybí oči se, ale od lidských liší. Jejich čočky jsou dokonale kulovité.
Dělený dokonale vyvážený wobler s velmi kvalitním provedením.
Mnoho rybářů se mě u vody ptá, zda-li na sumce použít vlasec nebo pletenou šňůru.
Vyzkoušeli jsme za vás tradiční pohárový závod přívlači na jezeře Striebornica.

privlac.cz - články o přívlači a sportovním rybolovu

Woblery Jaxon ATRACT MULTI-PARTS
5.7.2014
Vícedílné woblery Jaxon
Nedávno jsem objevil nové vícedílné woblery tzv. swimbaity od firmy JAXON. Tyto sedmi a osmi-dílné jerky mě hned na první pohled oslovili, už jsem viděl ten perfektní chod díky těm mnoha...
Mistrovství republiky v lovu z lodí
23.8.2012
V letošním roce se koná první mistrovství republiky v lovu z lodí. Na několik otázek jsme se zeptali statního trenéra pana Josefa Zahrádky. roku 2002 se zúčastňujeme různých mezinárodních závodů jako je evropský pohár v lovu štik ve Vasterviku, Laplland fishing festival a další závody především ve Skandinávii na těchto závodech jsme dosáhli celkem dobrých výsledků.
Norstream Cup 2011 z pohledu závodníka
18.11.2011
V loňském roce jsem se zúčastnil velmi prestižního závodu Norstream Cup, a tak jsem si řekl, že si tyto závody nemůžu nechat ujít ani v roce 2011. Letošní ročník pořádala firma Norstream ve spolupráci s Českým přívlačovým reprezentačním týmem. Závody proběhly 5.11.2011 na soukromé přehradě v Jestřabicích. Dostat se na tyto závody nebylo vůbec jednoduché, ale nakonec se mi to podařilo.
Jak na okouny s metodou Texas-Rig
2.11.2011
Jen málokterá ryba mně přirostla k srdci víc než okoun. Tento pruhovaný krasavec bývá náladový a je velice citlivý na změny počasí. A tak není mnohdy vůbec jednoduché okouna přelstít. Menší dravčíci se dají ulovit prakticky vždy a všude, ale opravdový velký samotářský okoun přijde jen jednou za čas. Nejčastějším místem, kde se věnuji lovu okouna, je údolní nádrž, a to ze břehu i z lodě. A právě teď, kdy nastává podzim, je nejlepší roční období pro lov větších a zkušených exemplářů.
Prut Norstream Dynamic CZ 602 UL
31.10.2011
Po několika vycházkách k vodě s prutem Areal dostávám možnost otestovat novinku pro rok 2011, kterou připravila firma Norstream. Je to prototyp prutu s označením DY CZ 602UL vrhací zátěž 0,8 - 4,5g. Jedná se o pokračování ve velmi kvalitní řadě prutů Dynamic II. Tato nová série prutů je určena pro lov hlavně tloušťů, kdy se jedná o doplnění mezery mezi pruty Areal a Stage.
Nástrahy na přívlač - Smáček
22.9.2011
V době dnešní revoluce v oblasti vláčecích nástrah jsem zabrousil do oblasti gumových nástrah. Výběrem pro dnešní článek je Smáček. Není to moje nejoblíbenější nástraha, stále vede wobler, ale určitě stojí za to napsat několik tipů a rad o této zajímavé nástraze. Pokud se Vám povede přijít na vhodný způsob lovu se smáčky, vhodné vedení, zažijete mnoho pěkných záběrů a budete se těšit, že se vám povede přelstít opatrné dravce, snad mezi nimi bude i ten vysněný trofejní kousek.
Prut Norstream Areal 66L Jaeger
14.9.2011
Stále se snažíme hledat nějaké novinky, které by trošku provětraly naší peněženku a udělaly nám velkou pocitovou radost. Já této mánii propadám od dob, co se věnuji přívlači. Ze začátku jsem neměl dostatek finančních prostředků, ale s odstupem času jsem si postupně dopřával více a více radosti a rozšiřoval jsem svojí sbírku přívlačových prutů. Tato mánie se ještě prohloubila, když jsem se začal věnovat závodní přívlači, kde jsem zjišťoval, že mi jeden prut nestačí.
Sumec - Desatero přívlačových přikázání
5.9.2011
Sumec je sexy. Vážně. Teď a tady to o něm veřejně prohlásím, i když má vousy a svaly. Žádné z těchto chlapských kriterií mi nezabránilo, abych se do něj, respektive do jeho lovu přívlačí zamiloval. Náš vztah ale procházel vývojem. Od nahodilých úlovků, jejichž občasnost byla daná tím, že se sumci ve vodách mého blízkého okolí téměř nevyskytovali, jsem se postupně propracoval k jejich pravidelnému chytání.

Aktuální zprávy

15.1.
2018

Akce!! Sleva 20%

Tradiční narozeninová sleva 20%. Letos proběhne od 10. února do 18. února.
24.3.
2015

Novinka 2015 Daiwa EXIST

Nejlepší přívlačový naviják na trhu!!! Již na Českém trhu.
Reklama
Reklama

Partneři webu

ČRS - Český rybářský svaz
MRS - Moravský rybářský svaz
Chytej.cz - Blíž k rybám
MRK.cz - stále na rybách
Rybářská speciálka Zábranský
Ofsetová tiskárna A.M.G.
contimex - reklamí agentura