Většina ryb vidí barevně. Rybí oči se, ale od lidských liší. Jejich čočky jsou dokonale kulovité.
Dělený dokonale vyvážený wobler s velmi kvalitním provedením.
Mnoho rybářů se mě u vody ptá, zda-li na sumce použít vlasec nebo pletenou šňůru.
Vyzkoušeli jsme za vás tradiční pohárový závod přívlači na jezeře Striebornica.

privlac.cz - články o přívlači a sportovním rybolovu

Smáček - Fenomén doby
6.12.2010
Před pár lety se u nás takřka nepoužívali, ale dnes si bez nich spousta vláčkařů nedokáže představit svoji krabičku. Nejedná se o klasickou nástrahu s vlastním pohybem, záleží pouze na rybáři, jak jí dokáže oživit. A právě to dělá z této nástrahy něco jiného, kde si může každý nalézt svůj vlastní rukopis, svůj způsob vedení a nastražení, kterým se bude odlišovat od ostatních.
Lov se sbirulinem
4.10.2010
Je to vlastně přívlač s podvodním nebo hladinovým splávkem, kdy si volíme, v jaké hloubce a jak daleko chceme chytat. Tento způsob rybolovu vznikl v Itálii, kde už řadu let v této technice pořádají dokonce i závody. Pomocí tohoto splávku hodíme nástrahu daleko, vodíme ji v libovolné hloubce a necháme propadat pod různými úhly. Předností sbilurina je, že můžeme nahazovat daleko i lehké vláčecí nástrahy. Sbirulin je několik druhů a liší se především potápivostí a sklonem úhlu klesání.
Nymfy Berkley Power Bait
4.10.2010
Je to speciální nástraha imitující přirozenou potravu ryb – vývojové stadium vodního hmyzu. Nymfy spojují nejsilnější vůni a příchuť formuly Power Bait s třpytkovými šupinami. Účinné dráždící látky lákají zejména pstruhy duhové i obecné, siveny a okouny.Nymfa má unikátní pohybové vlastnosti. Chapadlo nymfy dává živou akci a více reálnou prezentaci. Je aromatizovaná a ryby ji drží v tlamě déle než jiné nástrahy, což dává větší šanci zaregistrovat záběr a zaseknout.
Blbej duhák
4.10.2010
Kouzlu lovu pstruha duhového na jezerech jsem propadl asi před 12 lety. Od té doby se pro mě stal doslova drogou. V roce 1997 jsem se jel podívat na Poličku. Jako zastánce jezerního muškaření nemohl chybět na zahájení pstruhového režimu. Zvláště když jsou od nás „poličská jezera“ vzdálena sotva 40 km. řijel jsem v odpoledních hodinách a díval se, jaké neskutečné ryby se zde tahají. Když jste zvyklý na pstruhy z řeky a teď vidíte půlmetrové krasavce, po záseku vyskakující skoro metr do výšky – komu by se nezastavilo srdce.

Aktuální zprávy

15.1.
2018

Akce!! Sleva 20%

Tradiční narozeninová sleva 20%. Letos proběhne od 10. února do 18. února.
24.3.
2015

Novinka 2015 Daiwa EXIST

Nejlepší přívlačový naviják na trhu!!! Již na Českém trhu.
Reklama
Reklama

Partneři webu

ČRS - Český rybářský svaz
MRS - Moravský rybářský svaz
Chytej.cz - Blíž k rybám
MRK.cz - stále na rybách
Rybářská speciálka Zábranský
Ofsetová tiskárna A.M.G.
contimex - reklamí agentura